Osiągnięcia uczniów gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych

w roku szkolnym 2014/2015


Lp.

Konkursy, zawody, imprezy kulturalne

Osiągnięcia

1.

X Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny „My w naszym regionie” Kalisz 2014/15 pod hasłem „Wielkopolski Park Narodowy naszym wspólnym dobrem” 

I miejsce

(konkurs realizowany w formie projektu całorocznego, w którym uczestniczyli uczniowie Gimnazjum i SPdP)

2.

XII edycja konkursu ekologicznego organizowanego przez UMiG w Ostrzeszowie o zdobycie pucharu Lidera Lokalnej Ekologii 2014-2015


3.

Zlot Drużyn ZHP w Ostrowie Wlkp - Piaski

I miejsce 

II miejsce

4.

Międzyszkolny  Konkurs Matematyczny  w  Kaliszu

II  m-ce   Pawlak  Klaudia  i Fiołka Henryk

5.

Udział uczniów w IV przeglądzie jasełek i przedstawień Bożonarodzeniowych w Jarocinie

wyróżnienie

6.

Strojne jajo- konkurs plastyczny OCK ostrzeszów

udział

7.

Konkurs plastyczny W zaczarowanym świecie - Zaczarowana kraina - SOSW Wschowa

wyróżnienie

8.

Konkurs plastyczny „Jesteśmy z Wami Tacy Sami”

ZSS Pleszew

wyróżnienie

9.

Wojewódzki Przegląd Młodych Talentów

organizacja  imprezy

wyróżnienie przedstawienie teatralne:

Adam Hurny, Paulina Korzańska, Agata Urbańska, Hubert Wojtera, Ewelina Piórek, Julia Buzalska, Jagoda Wróbel, Magdalena Nawrocka

udział  koło wokalne

udział  prezentacja układu tanecznego

Donata Marek, Monika Śmigla, Klaudia Janicka, Karolina Tyła, Justyna Gruszka,  Agnieszka Więckowska, Marta Lewek

10.

IV  Międzyszkolny Turniej Warcabowy  – Słupia koło Kępna

Adrian Cegła     III  miejsce

Hubert Stefański  udział

Klaudia Pawlak   udział

11.

Maska – Ostrów Wlkp.

udział w przeglądzie teatralnym

12.

Konkurs plastyczny w „Zaczarowanym świecie” w ramach X Przeglądu Twórczości Teatralnej Zaczarowana Kraina - Wschowa

Adrian Mrowiński wyróżnienie

Ewelina Piórek wyróżnienie

Karolina Oleś  udział 

13.

XVI Ogólnopolska  Spartakiada Osób Niepełnosprawnych  pt. „Sport drzemie w każdym z nas”  -. Ostrów Wlkp.

Justyna Gruszka        

I miejsce rzut do kosza

I miejsce  tor przeszkód

Adam Hurny       

IV miejsce tor przeszkód

XII miejsce rzut do kosza

Magdalena Nawrocka

VIII miejsce rzut ringo na pal

X  miejsce rzut lotkami do  tarczy

Damian Małecki   

XII miejsce rzut lotkami  do tarczy

XI miejsce rzut ringo na pal

Agnieszka Kaczmarek 

III miejsce - matrioszka

W klasyfikacji drużynowej I miejsce

14.

XIII Wojewódzka Spartakiada Osób Niepełnosprawnych w ramach współzawodnictwa  o Puchar Marszałka Województwa Wielkopolskiego

Justyna Gruszka     

I miejsce rzut do kosza

I miejsce tor przeszkód

Adam Hurny        

IV miejsce tor przeszkód

XI miejsce rzut do kosza

Magdalena Nawrocka

VIII miejsce rzut ringo na pal

X miejsce rzut lotkami do  tarczy

Damian Małecki

XI miejsce rzut lotkami do tarczy

X miejsce  rzut ringo na pal

15.

Turniej gier i zabaw zręcznościowych w Ostrowie Wlkp

II miejsce

16.

Festiwal piosenki "Witaminki" w Krotoszynie

wyróżnienie

17.

Linka w górę –zawody na skałkach - Kępno

I miejsce

18.

Test Sprawności Fizycznej  - Gimnazjum

Dziewczęta:

I miejsce Pawlak Klaudia

II miejsce Śmigla Monika

III miejsce Rogozińska Daria

Chłopcy:

I miejsce  Cegła Adrian

II miejsce Chojnacki Piotr

III miejsce Wójcik Przemysław

19.

Mistrzostwach Szkoły w tenisie stołowym

Dziewczęta

I miejsce Stodolna Anna ( III E)

II miejsce Pawlak Klaudia ( II A)

III miejsce Kalinowska Karolina  ( II A )

Chłopcy

I miejsce Graczyk Przemysław ( III E)

II miejsce Mazur Paweł  ( I E )

III miejsce Cegła Adrian ( II A )

20.

Szkolny Konkurs Matematyczny

I m-ce Pawlak  Klaudia

II m-ce Fiołka Henryk

III m-ce Rogozińska Daria

21.

Szkolny Konkurs Warcabowy

I m-ce Cegła Adrian

II m-ce Marek Donata

III m-ce Pawlak Klaudia i Stefański Hubert