Osiągnięcia uczniów gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych

w roku szkolnym 2016/2017


Lp.

Konkursy , zawody, imprezy kulturalne

Osiągnięcia

Osoby przygotowujące

1.









2.



3.




4.



5.



6.








7.






















8.






















9.




10.




11.




12.







13.



14.



`5.

XII Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny „My w naszym regionie „ – „Drugie życie opakowań – szkło „ Kalisz 2017







„ Podziel się życiem „



Przegląd jasełek i przedstawień bożonarodzeniowych 

- Jarocin 2016



Diecezjalny konkurs „ Śladami męczeństwa „



Wojewódzki Przegląd Młodych Talentów



Konkurs Wiedzy Olimpijskiej Szkół Specjalnych

– 17.03.2017  Jarocin







Otwarte Mistrzostwa Rejonu Kaliskiego w Pływaniu dla uczniów placówek kształcenia specjalnego

27.02.2017  Słupia pod Kępnem




















VIII Powiatowa Spartakiada Osób Niepełnosprawnych i osób starszych  + 50

 09.06.2017




















Harcerskie Podchody w Obronie Przyrody – Drużyn „NS” Ostrów Wlkp.



Niepodległościowy Turniej Piłki Nożnej Drużyn „NS”

Ostrów Wlkp.



Turniej Gier i Zabaw Zręcznościowych Drużyn „NS”

Ostrów Wlkp.



Warsztaty przedmedyczne Drużyn „NS” „ Ratuj – nie panikuj”


Zlot Drużyn „NS” Południowej Wielkopolski       Przedborów



Festiwal Piosenki Drużyn „NS” Krotoszyn



Festiwal Piosenki Drużyn „NS” Przedborów



„ Czytanie to przyjemność”  - impreza czytelnicza

II miejsce

Konkurs całoroczny z udziałem uczniów Gimnazjum i SPdP







Ewelina Piórek   - wyróżnienie



II miejsce – uczniowie gimnazjum i  szkoły podstawowej



Daria Rogozińska - wyróżnienie



udział – uczniowie gimnazjum



udział : - J.Gruszka

             - N.Stefański

             - D.Bogdanowicz

             - K.Roszak

             - J.Wojtaszczyk

             - M.Sowiński



Mazur Piotr :

II miejsce – sztafeta 4x50

IV miejsce – 50 m stylem grzbietowym

IV miejsce – 50 m stylem dowolnym

IV miejsce – 100 m stylem dowolnym

Mazur Paweł:

II miejsce – sztafeta 4x50

III miejsce – 50 m stylem grzbietowym

IV miejsce – 50 m stylem dowolnym

Stefański Hubert:

II miejsce – sztafeta 4x50

III miejsce – 50 m stylem dowolnym

IV miejsce – 50 m stylem grzbietowym

Wójcik Przemysław:

II miejsce – sztafeta 4x50

II miejsce – 50 m stylem grzbietowym

III miejsce – 100 m stylem dowolnym

Stefański Nikodem:

III miejsce – 50 m styl grzbietowy

IV miejsce – 50 m stylem dowolnym

Dominik Bogdanowicz - udział


Gruszka Justyna:

II miejsce – skok w dal

III miejsce – bieg na 60 m

II miejsce – bieg na 100 m

Ditfeld Martyna:

III miejsce – skok w dal

Hubert Wojtera:

II miejsce – bieg na 60 m

Tyła Karolina:

III miejsce – bieg na 100 m

Nawrocka Magdalena:

II miejsce – tor przeszkód

Piórek Ewelina:

III miejsce – tor przeszkód

Olszewski Michał:

II miejsce – rzut do kosza

Krakowska Patrycja:

II miejsce – rzut ringo na pal

Eryk Kowalski:

I miejsce – rzut p.palantową



wyróżnienie




II miejsce




III miejsce




Wyróżnienie







Sylwia Drozd  - II miejsce



Sylwia Drozd  - I miejsce



udział

K.Kapała – opiekun

A.Maciejewska

I.Gąsiorek

K.Kokoszko-Hodyjas

E.Janulek

A.Czerniecka

T.Chowańska



K.Kapała



A.Mydlak

D.Golas

A.Maciejewska


I.Gąsiorek

A.Mydlak


E.Janulek



A.    Kaczmarek








A.    Kaczmarek






















A. Kaczmarek






















M.Wichnowska




M.Wichnowska




M.Wichnowska




M.Wichnowska



M.Wichnowska




M.Wichnowska



M.Wichnowska



M.Wichnowska

D.Golas

A.Maciejewska

Osiągnięcia uczniów szkoły podstawowej

w roku szkolnym 2016/2017


Lp.

Konkursy , zawody, imprezy kulturalne

Osiągnięcia

Osoby przygotowujące

1.


2.


3.


4.


5.


6.



7.



8.

Lider Lokalnej Ekologii


Konkurs Wiedzy Olimpijskiej Szkół Specjalnych - Jarocin


XXIX Turniej Gier i zabaw Ruchowych    - Ostrów Wlkp.


Kolorowa Olimpiada   - Jarocin


Konkurs Matematyczny   - Kalisz


Koło Żywego Słowa   Wojewódzki Przegląd Młodych Talentów   - Ostrzeszów


Koło Żywego Słowa        Przegląd Form Teatralnych Osób Niepełnosprawnych    Maska 2017


Koło Muzyczne     Przegląd Młodych Talentów



udział


IV miejsce


III miejsce


VII miejsce


I miejsce



II miejsce



udział

K.Derlińska, B. Chrapan


K.Derlińska, A.Kaczmarek


K.Derlińska, M.Wichnowska


K.Derlińska, B.Chrapan


J.Rozwora


T.Wieczorek



T.Wieczorek



L.Jarosz