Osiągnięcia uczniów szkoły podstawowej

w roku szkolnym 2015/2016


Lp.

Konkursy , zawody, imprezy kulturalne

Osiągnięcia

Osoby przygotowujące

1.



2.



3.





4.




5.




6.




7.



8.


9.

XXIX Turniej gier i zabaw ruchowych,

24.02.2016 Ostrów Wlkp.


Kolorowa Olimpiada,

14.04.2016 Jarocin


VII Międzyszkolny Konkurs Plastyczny inspirowany twórczością ks. Jana Twardowskiego

19.05.2016



XV Przegląd Form Teatralnych Osób Niepełnosprawnych MASKA 2016r. Ostrów Wlkp.



Projekt Instytutu im. J. Grotowskiego w ramach Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016



Konkurs ekologiczny o zdobycie pucharu „ Lidera Lokalnej Ekologii” 2015/2016



Międzyszkolny konkurs recytatorski „ Poezja bliższa dziecku”

Pleszew


XI Międzyszkolny Konkurs Piosenki Osób Niepełnosprawnych


XIV Wojewódzki Przegląd Małych Talentów pt: „ Z książką za pan brat „

IV miejsce



III miejsce



III miejsce ( Fabian Roszak )





II miejsce Koło żywego słowa




I miejsce




7 miejsce




II miejsce



II miejsce koło muzyczne „ Nutki „


udział

K.Derlińska

M.Wichnowska


K.Derlińska

B.Chrapan


M.Bąk





T.Wieczorek

A.Lortz

A.Michalak


T.Wieczorek

A.Lortz

A.Michalak


B.Chrapan

K.Derlińska



M.Pisulla

I.Szymanek


L.Jarosz

M.Bąk


L.Jarosz

M.Bąk



Osiągnięcia uczniów gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych

w roku szkolnym 2015/2016


Lp.

Konkursy , zawody, imprezy kulturalne

Osiągnięcia

Osoby przygotowujące

1.

Międzyszkolny konkurs ortograficzny – Jarocin

„ Ortografia ( nie) jest moją mocną stroną”


I miejsce  - Klaudia Pawlak

Wyróżnienie – Eryk Kowalski

D. Golas

2.

Międzyszkolny konkurs recytatorski – Jarocin

I miejsce  - Klaudia Pawlak

II miejsce Karolina Kalinowska


D. Golas

3.

Konkurs przedstawień bożonarodzeniowych w Jarocinie

II miejsce: 

- Julita Berlik

- Natalia Berska

- Michael Sowiński

- Klaudia Świtoń

- Kuba Wojtaszczyk

- Kuba Dobrasiak

- Nikodem Stefański

- Klaudia Daszczyk

- Magda Kalinowska

- Klaudia Pawla

- Jagoda Wróbel

- Monika Śmigla

- Agnieszka Więckowska

- Jagoda Kaletka

- Magda Nawrocka

- Ania Łapicka

- Daria Rogozińska

A.Mydlak

D.Golas

I.Gąsiorek

H.Bacik

B.Golas

J.Liebner

A.Maciejewska

4.

Konkurs na projekt edukacyjny promujący zmianę zachowańw zakresie stylu życia w środowisku lokalnym w ramach realizacji Ogólnopolskiego programu edukacyjnego : TRZYMAJ FORMĘ !    rok szkolny 2015/2016

II miejsce

A.Czerniecka

B.Golas

K.Hodyjas

T.Chowańska

5.

Przegląd Młodych Talentów – „ Z książką za pan brat „

M.Kalinowska, A.Urbańska, H.Wojtera, E.Piórek, M.Olszewski, H.Fiołka, J.Kaletka, N.Berska, J.Wróbel, J.Buzalska, P.Krakowska, K.Siwek, K.Strączkowska, K,Rusin, J,Gruszka, M.Śmigla,M.Nawrocka, A.Hurny

H.Krysik

A.Kaczmarek

B.Golas

A.Czerniecka

T.Chowańska

I.Gąsiorek

6.

Konkurs Plastyczny – plakat „ Bądźmy zdrowi „

wyróżnienie


7.

„ Podziel się życiem „ – konkurs plastyczny

wyróżnienie:- Kasia Siwek

                  - Kasia Rusin

E.Janulek


8.

XI Międzyszkolny konkurs piosenki osób niepełnosprawnych - Pleszew

II miejsce   - Klaudia Strączkowska

Wyróżnienie   - Jagoda Wróbel

E.Janulek

B.Golas

9.

Międzyszkolny Turniej Warcabowy – Słupia pod Kępnem

Listopad 2015

I miejsce indywidualnie – Adrian Cegła

I miejsce drużynowo: - Adrian Cegła

                   - Hubert Stefański

                   - Klaudia Pawlak

A.Kaczmarek

10.

Międzyszkolny konkurs wiedzy o Janie Pawle   Jarocin X 2015

II miejsce   - Daria Rogozińska

A.Mydlak

11.

Międzyszkolny konkurs piosenki religijnej  Jarocin V 2016

udział   - Henryk Fiołka

A.Mydlak

12.

XI Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny „ My w naszym regionie „ – Papierowe wariacje    Kalisz 2015/2016

I miejsce   w klasyfikacji łącznej dla SOSW w Ostrzeszowie

K.Kapała

A.Maciejewska

I.Gąsiorek

K.Kokoszko – Hodyjas

B.Golas

E.Janulek

A.Czerniecka

D.Frankowska

J.Liebner

13.

XIII edycja konkursu ekologicznego o zdobycie pucharu „ Lider Lokalnej Ekologii 2015/2016 „

VI miejsce     w klasyfikacji łącznej dla Gimnazjum Specjalnego w Ostrzeszowie

K.Kapała

14.

Szkolny konkurs grafiki komputerowej

Indywidualne osiągnięcia:

I miejsce   - A.Cegła  I ZSZ

II miejsce - M.Marciniak  I Gim

III miejsce – M.Śmigla   II Gim

IV miejsce  – J.Kaletka       I ZSZ

M.Błażejczyk

15.

Szkolny konkurs wiedzy ekologicznej

I miejsce     - A.Cegła  IIIA

II miejsce    - M.Marciniak  IA

III miejsce   - D.Rogozińska  IIIA

K.Kapała

16.

Ogólnopolski konkurs „CHANGES@WORK” organizowany przez PNWM


Wyróżnienie nagroda 2000 zł:

- M.Sowiński IIA

- D.Marek IIIA

- D.Rogozińska IIIA

- M.Baraniak

- Martyna

- M.Kalinowska

- K.Golańska IE

- H.Fiołka IE

- P.Chojnacki IE

-  A.HurnySPdP

- Ewelina Piórek

T. Różycka

17.

Zawody Pływackie dla uczniów placówek kształcenia specjalnego rejonu kaliskiego     marzec 2016

Magdalena Baraniak:

- I miejsce – 50m stylem klasycznym

- I miejsce – 100m stylem klasycznym

Natalia Berska :

- III miejsce – 50m stylem klasycznym

Paweł Mazur :

- IV miejsce – 50m stylem dowolnym

- II miejsce – 50m stylem grzbietowym

- II miejsce – 100 m stylem dowolnym

- IV miejsce – sztafeta

Mariusz Marciniak :

- IV miejsce – 50m stylem dowolnym

- IV miejsce – 50m stylem grzbietowym

Piotr Mazur :

- IV miejsce – 50m stylem dowolnym

- III miejsce – 50m stylem grzbietowym

- IV miejsce – sztafeta

Adrian Cegła :

- III miejsce – 50m stylem dowolnym

- III miejsce – 100m stylem grzbietowym

- II miejsce – 100m stylem grzbietowym

- IV miejsce – sztafeta

A. Kaczmarek

18.

VII Powiatowa Spartakiada Osób Niepełnosprawnych i osób starszych + 50

Bieg na 60 m

- II miejsce- kat. kobiet – Justyna Gruszka

- III miejsce- kat. mężczyzn – Hubert Wojtera

Bieg na 100m

- I miejsce- kat. mężczyzn – Hubert Wojtera

- II miejsce- kat. mężczyzn – Andrzej Łuszkiewicz

- III miejsce- kat. mężczyzn- Jakub Wojtaszczyk

Sztafeta

- III miejsce  - Monika Śmigla

-  Natalia Berska

-  Justyna Gruszka

- Hubert Wojtera

Rzut ringo

- I miejsce- kat. kobiet – Barbara Polowczyk

- II miejsce- kat. kobiet – Elżbieta Rojkiewicz

- I miejsce- kat. mężczyzn- Jakub Kocerka

Rzut do kosza

- I miejsce- kat. kobiet – Justyna Gruszka

- II miejsce- kat. kobiet –Magdalena Nawrocka

Rzut piłką lekarską

- III miejsce- kat. kobiet – Justyna Gruszka

Skok w dal

- I miejsce- kat. mężczyzn – Hubert Wojtera

- II miejsce- kat. kobiet – Monika Śmigla

- III miejsce- kat. kobiet – Justyna Gruszka

Tor przeszkód

- II miejsce- kat. kobiet – Justyna Gruszka

- III miejsce- kat. kobiet – Magdalena Nawrocka

A. Kaczmarek

19.

Ogólnopolski projekt „ Żyj smacznie i zdrowo „

Wyróżnienie dla szkoły za udział klas Ic, IIc, IIIc, Ia, IIa, IIIa

I. Adamska

20.

Turniej Piłki Nożnej ZHP o puchar Komendanta ZHP Ostrów Wlkp.

III miejsce

M. Wichnowska

21.

Turniej Gier i zabaw Zręcznościowych ZHP w Ostrowie Wlkp.

II miejsce

M.Wichnowska

22.

Festiwal Piosenki Harcerskiej ZHP w Krotoszynie

wyróżnienie

M.Wichnowska

23.

„Nie panikuj – ratuj” – elementarne warsztaty z udzielania I pomocy przedmedycznej w Ostrowie Wlkp. dla ZHP

wyróżnienie

M.Wichnowska

24.

Zlot „NS” – Słupia pod Kępnem

Festiwal Piosenki Harcerskiej

Gra terenowa

I miejsce



wyróżnienie

M.Wichnowska